به پارمنتس ، مرکز توسعه کسب و کار در بریتانیا خوش آمدید

برای افرادی که تغییر را رقم خواهند زد

داستان ما

پارمنتس عضوی از اعضای شرکت Limited UK In Investors انگلستان به شماره ثبت ۱۱۳۲۳۷۷۷ در انگلستان و ولز می باشد که فعالیتهای آن در زمینه سرمایه گذاری، خرید بیزینس و راه اندازی بیزینس های استارت آپ، خرید املاک مسکونی و تجاری، زمین و قوانین مربوط به دیدار و زندگی در انگلستان می باشد.

این مجموعه با توجه به شناخت و همکاری نزدیکی که با برندهای معتبر انگلستان و سیستم تجاری و حقوقی این کشور داشته داشته توانسته است قراردادهایی را برای اعطای نمایندگی بصورت انحصاری و یا به شکل فرنچایز به مشتریان خود و علاقه مندان به سرمایه گذاری در انگلستان با مدیران این برندها منعقد نماید.

خدمات پارمنتس شامل ثبت شرکت، خرید بیزینس و راه اندازی و مدیریت کسب و کار تجارت های مختلف در بریتانیا می باشد. هدف ما کمک به هموطنان ایرانی و فارسی زبانان برای حضور موفق بیزینسی در انگلستان است. 

ما به عنوان تیمی حرفه ای از مشاوران اقتصادی به شما در سطوح تجاری و شخصی در پیاده سازی و اجرای برنامه های بازرگانی و توسعه کسب و کار در انگلستان یاری خواهیم رساند. با ما کسب و کار موفق خود را در انگلستان شروع کنید، با آن زندگی کنید و به آن افتخار نمایید.

ثبت شرکت، راه اندازی، مدیریت و توسعه اقتصادی کسب و کار

خدمات پارمنتس در این حوزه شامل ثبت شرکت شما، ارائه دفتر کار و مدیریت کسب و کار شما از طریق بازاریابی و فروش خدمات یا کالای بیزینسی شما در بریتانیا بوده و در امر استخدام نیروی کار مجرب و مباحث حقوق و دستمزد در کنار شما خواهیم بود.

خرید بیزینس های فعال و اثبات شده

پارمنتس شما را با معرفی پروژه های سرمایه گذاری و مشاوره اقتصادی برای انتخاب بهترین بیزینس های آماده واگذاری امتیاز از بهترین برندهای بریتانیا با بازگشت سرمایه عالی و سودآور یاری می کند.