درخواست مشاوره

وبلاگ

ژوئن 16, 2020 0 نظر

برنامه ریزی برای آینده

برنامه ریزی برای آینده: این برای بیزینس شما خوب است

چند نکته که به راحتی نادیده گرفته می ­شوند، بعداً در فرنچایز شما اتفاق می­ افتند، بنابراین باید از ابتدا آنها را در نظر داشته باشید. وقتی زمان تمدید توافقنامه فرنچایز برسد، طبق قوانین bfa، هزینه ­های تمدید توافقنامه نباید به عنوان فرصتی برای سودآوری برای فرنچایزور قلمداد شود – بلکه باید هزینه ­های اجرایی مربوطه را پوشش دهند.

ثانیاً، وقتی زمان فروش بیزینس برسد، در صورتیکه شما بخشی از یک فرنچایز عضو bfa باشید می ­توانید ارزش آن را به حداکثر برسانید، چون یک برند معتبر برای خریدار ارزش بیشتری دارد.

 

فرنچایزی­ ها می ­توانند ملحق شوند – و صدای آنها شنیده می­ شود

فرنچایزی­ های اعضای bfa می ­توانند خودشان به ازای پرداخت ۱۰ پوند در هر ماه به انجمن بپیوندند و به مزایای زیادی در زمینه کاری و شخصی دسترسی پیدا كنند كه این مزایا، هزینه عضویت را برایشان جبران می ­کند.

همه چیز اعم از کرایه ماشین، خرید و تعطیلات، دارای پشتیبانی حقوقی، پشتیبانی منابع انسانی و پشتیبانی تجاری است. علاوه بر موارد فوق، عضویت در  bfa، فرصت نمایندگی را فراهم می­کند. سه نفر از فرنچایزی­ها، در سمت هیئت مدیره bfa قرار می­ گیرند و بسیاری دیگر، در کمیته­ هایی مشغول می­ شوند که مسیر آینده ­ی bfa را اداره می ­کنند. امسال یکی از فرنچایزی­ها، ریاست یکی از این کمیته ­ها را به عهده خواهد گرفت. bfa برای همه کسانی که در حوزه فرنچایزینگ فعالیت دارند صحبت می­کند، و صحبت ­های آنها را می ­شنود.

 

و در نهایت

عضویت در bfa، تضمینی برای موفقیت فرنچایزی نیست: شروع هر کسب و کاری با ریسک­ هایی همراه است و تبدیل شدن به یک فرنچایزی موفق، به عوامل مختلفی بستگی دارد، مخصوصاً اشتیاق شما، انطباق درست و اخلاق کاری شما.

جدیت و تعهد کاری شما قبل از امضای هرگونه قرارداد، اهمیت زیادی دارد. در واقع یک فرنچایزور با عضویت در bfa می ­گوید: “ما به الگوی فرنچایز خودمان و نحوه پشتیبانی از فرنچایزی­ها افتخار می­کنیم و تصمیم گرفته ­ایم تا آن را مطابق با سخت ­ترین استانداردهای صنعت طرح کنیم.”

 

آیا این همان فرنچایزی است که ارزش وقت و تلاش شما را دارد؟

bfa، لیست جدیدی  از تمام اعضا را در وبسایت خودش دارد – وقتی یک برند، ادعا می ­کند که عضو bfa است، در این وبسایت می ­توانید از این موضوع مطمئن شوید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.