توضیح

عنوان بیزینس: نگهداری از ساختمان و باغچه

درباره شرکت

Lawnkeeper یک فرنچایز متخصص در حوزه مراقبت از فضای سبز است که مورد تایید BIGGA و IOG می ­باشد. شرکت ما در سال 1998 تأسیس شد، و از سال 2007 شبکه فرنچایزینگ خود را راه اندازی کردیم و این شبکه در حال حاضر دارای 11 فرنچایزی می­ باشد.

خدمات ما عبارتند از هوادهی، کنترل بیماری، کوددهی، تیغ زنی، کنترل آفات و علف­ های هرز. مشتریان ما در مناطقی با حداقل 110،000 خانوار گروه­بندی می ­شوند.

ما همچنین به هتل ­ها، اماکن و ساختمان­ های اداری که کیفیت و زیبایی فضای سبز از اهمیت ویژه­ای برای آنها برخوردار است، سرویس ­دهی می­ کنیم.

مروری بر فرنچایز

این فرنچایز منحصراً در انگلستان فعالیت می­ کند – ما 12 منطقه فعال در دست فرنچایزها داریم. یکی از مناطق متعلق به فرنچایزور است – بقیه توسط فرنچایزی­ها اداره می­ شوند.

ما مفتخریم به اینکه هرگز فروش مجدد فرنچایز نداشته­ ایم – پس از 10 سال از زمان شروع فرنچایزینگ، هیچ کس نخواسته است از این شبکه خارج شود، که ما آن را نشانه­ ای از کیفیت مدل تجاری و شخصیت فرنچایزی­هایمان می ­دانیم.

ما با یک شرکت مدل سازی جمعیتی کار می­ کنیم تا مطمئن شویم که هر منطقه فرنچایز Lawnkeeper پتانسیل قابل توجهی در ایجاد درآمد دارد. حداقل یکصد هزار خانوار، با حداقل درصد افرادی که درآمد بالا دارند، و در یک شعاع جغرافیایی مناسب برای انجام کار.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 11-25 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی و شغلی
  • هزینه استارتاپ: شما می­ توانید این فرنچایز را با مبلغ 17000 پوند راه اندازی کنید، اما اکثر فرنچایزی­های ما بسته­ ی 25،000 پوندی را انتخاب می­ کنند که شامل هزینه­ های بسیار بیشتری برای بازاریابی و تجهیزات بیشتری برای مراقبت از فضای سبز است. اگر مطمئن نیستید، می­ توانیم جوانب مثبت و منفی هر دو گزینه را به صورت حضوری برای شما توضیح دهیم.
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 5000 پوند به عنوان سرمایه در گردش کفایت می­ کند. همه اینها بستگی به این دارد که فرنچایزی چگونه می­ خواهد برای تهیه وسیله نقلیه و مخارج شخصی خود در طی مرحله راه اندازی، تأمین مالی کند.
  • محل فرنچایز: خانه و ون
  • بازار: B2B & B2C

آموزش

ما یک برنامه آموزشی فشرده دو هفته ­ای تدارک دیدیم که ترکیبی از کلاس­ های درسی و کارآموزی در محل کار است، و این کلاس ­ها به گونه ­ای طراحی شده است تا به فرنچایزی­ها مهارت و دانش عملیاتی لازم برای کسب درآمد در سریع­ترین زمان ممکن را بدهد.

ابتدا به شما گواهی تایید می­ دهیم (گواهینامه­ های PA1  و  PA6A برای ذخیره و پاشش مواد شیمیایی)، سپس ما فرایندهای تجاری Lawnkeeper در رابطه با فروش، بازاریابی، تدارکات، عملیات و بهداشت و ایمنی را به شما آموزش خواهیم داد.

این یک منحنی یادگیری تیز است، اما این استانداردها باعث رضایت مشتریان و کسب درآمد فرنچایزی­های ما می­ شود.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

کار ما، خارج از منزل است، اما مثل بیل زدن، طاقت فرسا نیست. ما از تجهیزات ویژه استفاده می ­کنیم تا به یک سری مشتری وفادار و ثابت، خدمت رسانی کنیم.

فرنچایزی­ها کار خود را به عنوان اپراتورهای مستقر در یک ون شروع می­ کنند، اما شما در صورت تمایل می ­توانید یک کسب و کار چند ونه بسازید و آن را مدیریت کنید. ما از نرم افزار مسیریابی سفارشی استفاده می­ کنیم تا بوسیله ­ی آن به فرنچایزی­ها کمک کنیم که بتوانند بیش از 400 مشتری را در یک سال بوسیله­ ی یک ون مدیریت کنند، بنابراین می­ توانید درآمد خود را به حداکثر برسانید و همیشه آماده انجام کار باشید.

تصاویر

نرخ درآمد