توضیح

عنوان کسب و کار: نگهداری از ساختمان و باغچه

درباره شرکت

نمایندگی‌های GutterPRO سابقه‌ی درخشانی را در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان ثبت کرده‌اند؛ بیش از 2700 بازدید و کسب رتبه‌ی 5 ستاره، خود گویای همه چیز است!

GutterPRO یک شعار را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است ”این کار را ایمن و دقیق انجام می ­دهیم”. برای پایبندی به این هدف، استفاده از تجهیزات مناسب حرف اول را می‌زند و در همین راستا، ما از تی‌های فیبر کربن و جاروبرقی­ های صنعتی استفاده می‌کنیم تا خاک و خاشاک باغچه‌ی شما را به بهترین وجه ممکن از بین ببریم. روش‌های مورد استفاده‌ی ما، روندی سریع، مفید و بی‌خطر را برای نمایندگی‌ها تدارک می‌بینند.

شما به عنوان نمایندگی GutterPRO، بابت انجام هر کار 120 پوند دریافت می‌کنید و مدت زمان انجام آن به‌طور معمول، 2-3 روز است. نکته‌ی مهم درباره‌ی خدمات GutterPRO این است که انجام هر کار و پرداخت هزینه‌ی مربوطه، در یک روز انجام می‌شود. بنابراین جریان مالی کسب و کار شما در بازه‌های زمانی کوتاه مدت، تقویت می‌شود.

مروری بر نمایندگی

سال 2016 بود که GutterPRO اقدام به تاسیس نمایندگی‌ کرد. از آن زمان تاکنون، بیش از 50 منطقه تحت پوشش کسب و کار‌های مستقر در ون قرار گرفته‌اند و تحت‌نظر GutterPRO فعالیت می‌کنند.

شعار GutterPRO برای تاسیس نمایندگی‌های جدید این است “سریع شروع کنید تا هزینه‌ها کاهش یابد”. و مشخصا این موضوع برای گروهی از نمایندگی‌های سودمند است که از همان اولین ماه، تجارت سودآور خود را شروع کرده باشند.

جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما اطمینان می‌دهیم که نمایندگی‌های جدید، “شروع سریعی” خواهند داشت و این شروع سریع به “کاهش هزینه‌ها” منجر خواهد داشت. ما تضمین می‌کنیم که در همان 3 ماه ابتدایی، گردش مالی کسب و کار شما 5000 پوند خواهد بود.

سوابق طولانی بنیانگذاران GutterPRO، تونی و اندی در زمینه تاسیس نمایندگی مهر اعتبار دیگری بر کارنامه‌ی ما است؛ تونی و اندی در کسب و کار پیشین خود، واگذارکننده و نماینده بوده‌اند و با چنین مدل کسب و کاری به‌خوبی آشنایی دارند. تونی همچنین مدیر bfa (انجمن نمایندگی‌های انگلستان) بوده است. پس با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

اطلاعات کلیدی

  • حجم شبکه: 51-100
  • نوع نمایندگی: شغلی و مدیریتی
  • محل نمایندگی: در ون
  • بازار: B2C

هزینه­ های استارتاپ

  • 10850 پوند (یک ون)
  • 14850 پوند (مدیریت چند ون)

آموزش

آموزش‌های GutterPRO شامل بخش‌های تئوری و عملی می‌باشد؛ در مرحله‌ی اول، شما با روش‌های کارآمد و مطمئن در مدیریت کسب و کار خود آشنا می‌شوید. سپس وارد مرحله‌ی عملی شده و باید با ابزار و تجهیزات مورداستفاده‌ی GutterPRO آشنا شوید و در فعالیت‌های عملی حضور پیدا کنید.

آنچه گفته شد، برنامه‌های ما برای شما در یک دوره‌ی آموزشی دو روزه است. پس از گذراندن این دوره و در روز سوم، نوبت شماست تا تحت نظارت یکی از مربیان GutterPRO کار را به دست بگیرید. علاوه بر این دوره‌ی آموزشی و امتحان عملی، 3 روز ابتدایی فعالیت شما با همراهی یکی از مربیان GutterPRO خواهد بود تا هرچه بیشتر با محیط کاری خود آشنا شوید.

اپلیکیشن ویژه و دیگر فناوری‌های مورداستفاده‌ی GutterPRO، همگی در راستای راهنمایی شما است تا به بهترین وجه ممکن، کسب و کار خود را اداره کنید.

یک نمایندگی چگونه فعالیت می‌کند؟

خدمات ارائه شده توسط GutterPRO اسلوب و چارچوب مشخصی دارند و طی یک فرآیند پنج مرحله‌ای انجام می‌شوند؛ فرآیندی که احتمال وقوع اتفاقات ناخواسته را به صفر نزدیک می‌کند. علاوه بر این، قبل و بعد از هر مرحله عملیات عکس‌برداری صورت می‌گیرد و این موضوع، یکی از عناصر کلیدی کار به حساب می‌آید.

فعالیت بدنی شما به دلیل حضور در فضای بازی، زیاد خواهد بود و به همین علت، GutterPRO پیش‌بینی می‌کند که یک یا دو اینچ از سایز کمر شما کم خواهد شد. سنت ما در GutterPRO این است که یک جفت شلوار با سایز کوچک‌تر به نمایندگان خود بدهیم!

با گذشت زمان و تثبیت جایگاه خود به عنوان نماینده‌ی GutterPRO، شما میزبان کار‌های تجاری پیچیده‌تر و سودآوری خواهید شد که غالبا بیش از 500 پوند ارزش دارند.

نکته: ما مقررات bfa را رعایت می­ کنیم و سودآوری کسب و کار تضمین نخواهیم کرد.

تصاویر

نرخ درآمد