توضیح

عنوان بیزینس: تدارکات

درباره شرکت

شرکت easyStorage، بخشی از خانواده­ ی برندهای easy است. همانند سایر برندهای easy، راه حل­ هایی که ما در زمینه انبار کالا به مشتریان ارائه می­ دهیم، راه حل­ های بی مخلفات و با قیمت مناسب هستند. بر خلاف سلف استوریج ­های سنتی، شرکت easyStorage اتاق انبار را روی وسایل نقلیه مخصوص می ­گذارد و به مکان مشتری می ­برد، خدمه­ ی ما بار مشتری را در این اتاق می­ گذارند و مشتری، درب اتاق را پلمپ می­ کند. سپس این اتاق(ها) مجدداً به محل نگهداری انتقال می ­یابند، یعنی جایی که در انبارهای بزرگ، تا شش اتاق روی هم گذاشته می­ شوند. مشتریان می ­توانند طبق قرار قبلی، به اتاق ­های خود دسترسی داشته باشند، و مانند یک صندوق امانات بزرگ، اتاق از انبار بیرون آورده می ­شود و در محلی برای بازرسی مشتری قرار می­گیرد. وقتی کار مشتری تمام شد، اتاق دوباره به جای قبلی بازگردانده می­ شود.

وقتی مشتری درخواست بازگشت وسایل خودش را بدهد، ما آنها را به هر مکانی در انگلستان می­ بریم و دوباره وسایل آنها را به آنها تحویل می­­ دهیم.

خدمات easyStorage، هم برای مشتریان خانگی وهم برای مشتریان تجاری است. خدماتی که ما ارائه می دهیم، کوتاه مدت یا بلند مدت و در محیط­ های ایمن وتحت کنترل می­ باشد.

دو هدف اصلی ما عبارتند از: ارائه ­ی قیمت­ های پایین ­تر و راحتی بهتر به مشتریان. ما بواسطه ­ی کارآیی بهتر، چه از لحاظ نحوه انبارسازی و چه از لحاظ تعامل با مشتریان، همراه با آخرین فناوری، به این اهداف دست پیدا کرده ­ایم.

مروری بر فرنچایز

easyStorage فرنچایزینگ را در سال 2017 آغاز کرد و هم اکنون تمرکز آن بر روی بازار انگلستان است و قصد دارد تا پایان سال 2021 کل کشور را پوشش دهد، و در نظر دارد که 44 منطقه رادر سطح انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی برای فرنچازها پوشش دهد.

ما تمام حقوق جهانی در مورد برندهای easyStorage، easyCrate و easyContainer را در اختیار داریم و سال آینده، استراتژی بین المللی خود را شروع خواهیم کرد. در نظر داریم تا پایان سال 2020، اولین فاز عملیاتی خودمان را در اروپا آغاز کنیم.

سایر قالب­ های انبارسازی مانند EasyContainer که یک مدل انبارسازی بوسیله کانتینر حمل و نقل است نیز مد نظر هستند. البته قبل از اینکه بخواهیم این گزینه را به عنوان یک فرنچایز در نظر بگیریم، کارهای بیشتری باید انجام شود.

یکی از عملیاتی که شرکت، قصد دارد آن را راه اندازی کند، یک پلتفرم برای آزمایش و توسعه است، و همچنین قصد داریم بر روندهای بازار، نظارت داشته باشیم و به اطلاعات دست اول برسیم.

پیش بینی ما این است که در کوتاه مدت، فروش مجدد نخواهیم داشت؛ با این حال، برنامه ­های برای تداوم کسب و کار در نظر گرفتیم که اگر بنا به دلایلی فرنچایزی قادر به ادامه­ ی فعالیت تجاری نبود، فرنچایز در چرخه عملیات شرکت باقی بماند.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 0-10
  • نوع فرنچایز: شغلی و مدیریتی
  • محل کار: مستقر در دفتر کار
  • بازار: B2B & B2C

هزینه­ های معمولی برای راه اندازی (استارتاپ)

هزینه فرنچایز: 18،500 پوند

مجوز اپراتورهای حمل و نقل: 1000 پوند

هزینه حقوقی: 500 پوند

حسابداری: 300 پوند

طرح کسب و کار امور مالی فرنچایز: 950 پوند

تجهیزات IT: 1500 پوند

راه اندازی دفتر: 500 پوند

ابزار: 500 پوند

کالای اولیه: 1500 پوند

راه اندازی بازاریابی: 2500 پوند

کامیون ایوکو: 51000 پوند

مجموع: 78،750 پوند

استقراض: 40،000 پوند

سرمایه گذاری فرنچایز:38750 پوند

حداقل سرمایه گذاری شخصی

از نظر ما آنها باید حداقل 45000 پوند داشته باشند.

آموزش

برنامه آموزشی ما از سه ماژول تشکیل شده است:

ماژول 1: آموزش کسب و کار

این دوره، یک دوره آموزشی 2 روزه در کلاس است که کلیه جوانب راه اندازی فرنچایز را در بر می­ گیرد. در این دوره، بسیاری از سیاست­ ها پوشش داده می­ شود، و اطلاعات زیادی می­توان پیدا کرد. این دوره دارای المان­های تعاملی است که بر استفاده از برند تمرکز دارند.

ماژول 2: عملیات

این دوره، یک کارگاه دو روزه است که به مسائل روزمره­ در مورد اداره­ ی وسایل نقلیه تجاری، بسته بندی، بلند کردن و جابجایی و نحوه بسته بندی انبارها و محافظت از دارایی­ ها می­ پردازد.

ماژول 3: آموزش عملی

این دوره، حداقل شامل شش شغل است اما می­ تواند تا 1 هفته به طول بی انجامد. فرنچایزی­ها باید در مشاغل واقعی و در کنار مدیر حمل و نقل، حضور پیدا کنند تا برخی از چالش ­ها را تجربه کنند، وسایل نقلیه را درک کنند و به مسائل، دسترسی پیدا کنند. با مشتریان واقعی ملاقات کرده و محیط واقعی را تجربه نمایند.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

این بستگی به نقشی دارد که فرنچایزی­ها برای خودشان انتخاب می­ کنند، چه مدیریتی و چه عملی. مواردی که در زیرآورده شده است، در نهایت مسئولیت فرنچایزی محسوب می ­شوند:

برنامه ریزی – از سفرها مطمئن شوید و در صورت لزوم، مشاغل را دوباره برنامه ریزی کنید تا از راندمان کلی، اطمینان پیدا کنید.

منابع – رزرو کارمندان سازمان، اطمینان از تعداد خدمه ­ی مناسب در مکان مناسب و در زمان مناسب.

خدمات مشتری–رسیدگی به شکایات، آگاه سازی مشتریان.

رشد – شبکه­ سازی در جامعه محلی، مدیریت حساب­ رسانه ­های اجتماعی، مدیریت محتوای بازاریابی، شناسایی و پیاده ­سازی ابتکارات بازاریابی محلی.

البته اگر کارمندان سر کار نیایند و حتی توانایی رانندگی با کامیون را نداشته باشند، فرنچایزی­ها می ­توانند خودشان هم کار کنند.

تصاویر

نرخ درآمد