توضیح

عنوان بیزینس: تدارکات

درباره شرکت

E-tel Express، زنجیره­ ای از فروشگاه ­هایی است که در تعدادی از کشورها فعالیت می ­کنند و انواع خدمات تجاری را در اختیار عموم می­ گذارند. این خدمات عبارتند از: کپی، چاپ، صحافی، اسکن، طراحی، تهیه آدرس پستی، استفاده از اینترنت و همچنین خدمات پیک محلی و بین المللی.

خدمات پیک E-tel Express به سرعت در حال گسترش است و کالاهایی که از این طریق ارسال می­ شوند عبارتند از: بسته­، نامه و اقلام در سراسر جهان از طریق باربری زمینی، دریایی و هوایی.

شرکت ما دارای تیمی از رانندگان پیک در انگلستان است، و ما با سرمایه گذاری در بازار بزرگ برای خریداران آنلاین، مانند eBay و حراجی­ ها، یک راه حل سریع برای رسیدن به موفقیت فراهم کرده ­ایم.

مروری بر فرنچایز

E-tel Express، بخشی از گروه Network telex است که در سال 1991 در انگلستان تأسیس شد و در زمینه طراحی و تهیه راه حل­ های مخابراتی منحصر به فرد، فعالیت دارد.

Network telex از تجربه ­ی جهانی برخوردار است و بیش از 25 سال در حوزه تجارت سابقه دارد و از این رو به رشد برند E-tel Express کمک می­ کند و ما به دنبال افتتاح فروشگاه ­های بیشتر، هم به صورت مستقل و هم از طریق فرنچایزینگ هستیم.

مناطق بسیار خوبی، هم در کشور انگلستان و هم در خارج از کشور برای فعالیت در حوزه فرنچایزینگ وجود دارد و با پیوستن فرنچایزی­ها به شبکه جهانی ما، درآمد فوری به آنها ارائه می­ دهیم.

اطلاعات کلیدی

  • حجم شبکه: 0 – 10 واحد
  • نوع فرنچایز: فرنچایز مدیریتی
  • هزینه استارتاپ: 14.950 پوند هزینه فرنچایز، به علاوه 10،000 پوند سایر هزینه­ ها
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 8000 پوند
  • محل فرنچایز: واحد خرده فروشی
  • بازار: B2C و B2B

آموزش

دوره آموزشی اولیه، که توسط E-tel Express در واحد آموزش و فروشگاه این شرکت در Ferndown ، Dorset BH229NG برگزار می ­شود، 5 روز به طول می ­انجامد. در این دوره ­ی کلاسی، در مورد کلیه جوانب فروشگاه و رویه ­های تجاری و محصولات و خدمات توضیح داده می ­شود.

پس از افتتاح فرنچایز جدید، همزمان با تاریخ افتتاح، یک بازدید 2 روزه از محل فروشگاه فرنچایزی انجام می­ شود.

بازدیدهای بعدی، هر 3 ماه یک بار انجام می ­شود.

همچنین فرنچایزی می ­تواند در مدت 12 ماه اول، برای دریافت پشتیبانی مداوم و درخواست کمک برای رشد بیزینس، هر زمان که بخواهد با خط پشتیبانی ما تماس بگیرد و یا ایمیل بفرستد.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

روز کاری به این صورت است که ابتدا باید فروشگاه را باز کنید و از درست کار کردن همه تجهیزات اطمینان حاصل نمایید.

تحقیق و پرس و جوی مشتریان به شکل ­های مختلفی انجام می ­شود: پیاده روی در فروشگاه، سوالات تلفنی، پاسخ به تبلیغات، مستقیماً از خودمان و از طریق ایمیل، سوالات اینترنتی.

هر روز، روز متفاوتی است؛ برای اینکه نیازهای خاص مشتریان باید رفع شود.

باید اطمینان حاصل کنید که مظنه، فروش، ارائه راه حل­ ها، جمع آوری پرداخت­ها، تبلیغات،مقرون به صرفه و به صورت حرفه ­ای انجام می­ شوند.

تصاویر

نرخ درآمد