توضیح

عنوان بیزینس: خدمات تجاری

درباره شرکت

محصولاتی که شرکت Chemex تهیه می ­کند، محصولات ضروری در زمینه تمیز کنندگی، بهداشتی و کنترل عفونت می ­باشند. فروش ما مطابق با قوانین و مقررات مربوط به انطباق در بازارهای مهمان نوازی، اوقات فراغت و مراقبت انجام می­ شود. ما با استفاده از محصولات بسیار متمرکز، برای هزاران بیزینس، کالای بسیار مقرون به صرفه بر اساس موجودی ناب فراهم می­ کنیم. سطح خدماتی که درکنار این محصولات ارائه می­ شود، قابل رقابت نیست؛ خدماتی از جمله تحویل هفتگی، نصب و رسیدگی رایگان، آموزش و سیاست تضمینی رضایت مشتری.

مروری بر فرنچایز

Chemex با 30 سال تجربه، یک فرنچایز بین المللی است که مستعد رشد می ­باشد. شرکت ما با برخورداری از حدوداً 70 منطقه در انگلستان و 7 شریک بین المللی، یک مشکل منحصر به فرد را برطرف می ­کند؛ از آنجایی که 30٪ از شبکه ­ی فرنچایز ما، 10-30  سال در این بیزینس سابقه دارند، بسیاری از آنها به سن بازنشستگی رسیده ­اند – یعنی با تحقق دارایی آنها، با حمایت کارمندان دفتر مرکزی، کارشناسان درون شرکت و دو واحد متعلق به شرکت، Chemex می­ تواند از کاندیدهای مناسب برای 30 سال آینده حمایت کند.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 51-100 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی و شغلی
  • هزینه استارتاپ: 26،000 پوند
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 15،000 پوند
  • محل فرنچایز: ون
  • بازار: B2B

آموزش

در ابتدای کار، کتاب­ های کارآموزی به تازه­ کاران داده می­ شود و پس از آن یک دوره آموزشی سه هفته­ ای در شرکت برگزار می­ گردد، و هتل محل اقامت نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می ­شود. در طی این دوره، ما آموزش­ های کلاسی، تمرین­ های عملی در محل کار و تمرین ­های پیشرفت در سطح منطقه برگزار می­ کنیم. پس از آموزش اولیه، برنامه­ ی کیک استارت (kick-start) ما شروع می­ شود و 12 هفته به طول می­ انجامد و این دوره، 30 مشتری جدید را برای شروع درآمد تضمین می­ کند.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

هر روز، متنوع و جالب خواهد بود. برای خدمات رسانی به مشتریان موجود، از جمله بررسی محصولات، نظارت بر تجهیزات یا آموزش، باید زمان اختصاص داد. ملاقات با مشتریان بالقوه و ارائه ­ی نسخه آزمایشی Chemex  به آنها از اهمیت برخوردار است. زمانبندی برای تحویل خدمات و محصولات و مسیریابی منطقه، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

تصاویر

نرخ درآمد