توضیح

عنوان بیزینس: خرده فروشی

درباره شرکت

فروشگاه سرگرمی eXchange ، یا CeX، از مفهوم خرید و فروش در تجارت محصولات سرگرمی دیجیتال استفاده می­ کند. فعالیت فروشگاه CeX، خرید، فروش و تبادل تلفن­ های همراه، بازی­ها، دستگاه ­های الکترونیکی، کامپیوترها، DVD و سایر فن تکنولوژی­ های سرگرمی است. شرکت ما توانست از سال 1992، از انگلیس در چهار قاره گسترش پیدا کند، و اکنون در 11 کشور از جمله استرالیا، ایرلند، هند، ایتالیا، مکزیک، هلند، لهستان، پرتغال، اسپانیا، ایالات متحده و انگلیس فعالیت دارد. از اواسط سال 2017، بیش از 550 فروشگاه CeX در سراسر جهان وجود دارد. در وبسایت درجه یک Webuy.com، فروشگاه ­هایی با قیمت­ های زنده، موجودی کلا قرار دارد و چون تجارت الکترونیکی در فروشگاه ­های CeX انجام می­شود، این وبسایت درآمد اضافی به همراه دارد.

 مروری بر فرنچایز

CeX اولین فروشگاه خود را در سال 1992 و در Tottenham Court Road، قلب الکترونیک و کامپیوتر در لندن، افتتاح کرد. اکنون CeX با فعالیت در 11 کشور در چهار قاره، در سطح جهانی کار می­ کند. فرنچایزینگ CeX در سال 2004 آغاز شد و در اواخر سال 2012 میلادی صدمین فروشگاه فرنچایز خود را در انگلیس افتتاح کرد. در جولای سال 2016، CeX رسماً 500 مین فروشگاه خود را در جهان افتتاح کرد.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: بیش از 100 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی
  • هزینه استارتاپ: 230،000 پوند یا 140،000 پوند برای یک فروشگاه کوچکتر
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 30٪ – 70،000 پوند برای فروشگاه استاندارد، 40،000 پوند برای فروشگاه کوچکتر
  • محل فرنچایز: واحد خرده فروشی
  • بازار: B2C

آموزش

برنامه آموزشی ما، یک برنامه جامع 12 هفته ­ای (حداقل) فشرده است که در فروشگاه انجام می­ شود، و شامل: تجربه عملی در محل کار که شامل تمام جنبه­ های اصول خرده فروشی و فروش است؛ سیستم­ های فروش تکنیکال و رویه­ های عملیاتی؛ صلاحیت ­های سرپرست و مدیریت فروشگاه؛ و اصول عمومی در مورد فرنچایز و مالکیت بیزینس.

شما تجربه­ای ارزشمند در شرکت و فروشگاه ­های فرنچایز کسب خواهید کرد مطمئناً بعد از آن می ­توانید یک فروشگاه CeX را با اعتماد به نفس اداره کنید.

زندگی روزمره یک فرانچایزی

فرنچایزی CeX نقش متنوعی دارد. شما مسئولیت کلیه جنبه ­های عملیات فروشگاه خود را به عهده خواهید داشت، و البته از طرف  CeX هم پشتیبانی می­ شوید. یکی از مسئولیت­ های اصلی شما، ایجاد انگیزه در تیم کارکنان است. همچنین با دربافت مشاوره از کارشناسان مرکز پشتیبانی CeX، بر ایجاد روابط تجاری با مشتریان و رشد بیزینس خودتان، کنترل کامل خواهید داشت.

تصاویر

نرخ درآمد