توضیح

عنوان بیزینس: خدمات خودرویی

درباره شرکت

خدماتی که شرکت Autovalet direct ارائه می­ دهد، فراتر از تعمیر اتومبیل، ترمیم خودرو، تصحیح مشکلات جزئی در رنگ و از بین بردن بو و مرتب کردن داخل خودرو است. تیم ما بواسطه­ ی تحقیق و توسعه (R&D) گسترده، به چیزی رسیده که به نظر ما یک فرمول کامل است – کالا و خدماتی که نه تنها برای مشتریانش مفید است، بلکه گاهی اوقات برای آنها ضروری هم می ­باشد. محصول و خدماتی که یک جایگزین مقرون به صرفه برای همه محصولات در بازار است. و در نهایت، محصول و خدماتی که برای تامین کنندگانش، بسیار سودآور است.

مروری بر فرنچایز

Autovalet direct که در سال 1985 تأسیس شد و در سال 2006 به شکل فرنچایز درآمد، به صورت مستقل توسط موسس و مالک آن کریس جانسون اداره می­ شود. Autvalet direct با ایجاد یک مدل فرنچایز موفق و پایگاه تجاری مناسب، اکنون آماده گسترش شبکه فرنچایز خود در سراسر انگلیس است.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 0-10 واحد
  • نوع فرنچایز: شغلی
  • هزینه استارتاپ: 14،790 پوند
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 5000 پوند
  • محل فرنچایز: در خانه
  • بازار: B2C

آموزش

آموزش جامع و پشتیبانی از استارتاپ

آموزش مقدمات و آموزش در محل کار با یک مشاور حقوقی Autovalet direct در دفتر مرکزی به مدت یک هفته، و پس از آن سه روز آموزش در منطقه­ ی متعلق به فرنچایزی.

این آموزش­ ها همراه با پشتیبانی دائم، حل مشکل و مدیریت بیزینس از طرف دفتر مرکزی و سایر فرنچایزی­ها خواهد بود.

زندگی روزمره یک فرانچایزی

فرنچایز Autovalet direct، یک بیزینس ساده و بدون پیچیدگی است که به راحتی می­توان آن را در داخل خانه اداره کرد و ساعات کاری انعطاف پذیری دارد و نیازی هم به تجربه قبلی ندارد. این بیزینس را می­ توانید از طریق وسیله نقلیه شخصی خودتان با استفاده از سیستم منحصر به فرد “AUTOVALET DIRECT” راه بیندازید تا آب کافی، برق محافظت شده در برابر RCD و سیستم آب گرم بی نظیر را در اختیار شما قرار دهد.

تصاویر

نرخ درآمد