توضیح

عنوان بیزینس: خدمات مالی و بیمه

درباره شرکت

Aspray یک فرنچایز اداری است که از یک مدل کسب و کار اثبات شده در صنعت خدمات مالی استفاده می­ کنند.

وقتی افراد تحت پوشش بیمه، به دلیل آسیبی که اموال آنها وارد شده است بخواهند بیمه خود را مطالبه کنند، این فرنچایز، خسارت را ارزیابی کرده و رویه مربوط به بازگرداندن اموال را برای آنها انجام می­ دهد.

Aspray در زمینه­ ی مدیریت مطالبات بیمه­ ی خسارت دارایی، از مرحله ­ی اطلاع رسانی تا مرحله­ ی اتمام تعمیرات، تخصص دارد. بازار ما، شامل هر صاحب بیزینس یا صاحب خانه­ ای است که نسبت به بیمه خود مطالبه می ­کند و ما از منابع مختلف سود می­بریم.

مروری بر فرنچایز

جیمز ویتل پس از کسب تجربه گسترده در صنعت فرنچایز، در سال 2005 Aspray را تاسیس کرد.

از آن پس، Aspray به فرنچایزی تبدیل شده است که توانست برنده جوایز ملی شود، و از یک مدل کسب و کار مطمئن و آزموده استفاده می ­کند. 2 منطقه، متعلق به شرکت است که به شرکت این امکان را می ­دهد تا به توسعه و بهبود گزاره مشتری محور خود در “coal face” ادامه دهد، و سایر مناطق زنده دیگر توسط فرنچایزی­ها اداره می ­شوند.

برای مدت بیش از 13 سال، فرنچایزی­های شرکت Aspray، نماینده ­ی دارندگان بیمه (صاحب خانه­ ها و صاحبان مشاغل) در انگلستان بودند.

فرنچایز  Aspray  بر اساس مناطق، فروخته می­ شود. هر فرنچایزی، منطقه مخصوص به خود را دارد و هر منطقه حداقل 150،000 خانوار و 8000 بیزینس را در خود جای داده است و فضای کافی را در اختیار فرنچایزی­ها قرار می ­دهد تا با دریافت پشتیبانی از طرف تیم فروش محصولات در دفتر مرکزی، بتواند در مدت 5 سال، بیزینس خود را رشد دهد.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 51-100 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی
  • هزینه استارتاپ: 37،500 پوند
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 15،000 پوند
  • محل فرنچایز: مستقر در خانه
  • بازار: B2B و B2C

آموزش

آموزش مقدماتی که توسط Aspray ارائه می­ شود، اعتبار آن توسط انجمن مدیریت خسارت در انگلیس تایید شده است.

آموزش مقدماتی طی مدت 2 هفته در دفتر مرکزی Aspray برگزار می­ شود و شامل ماژول­ های زیر است:

بررسی اموال آسیب دیده؛ دیدار با کارشناسان تعیین خسارت؛ تعامل با مشتریان؛ درک سیاست ­های بیمه؛ مقررات FSA؛ آموزش نرم افزار؛ آموزش و پشتیبانی از فروش و بازاریابی.

بخش عمده­ ای از آموزش­ ها با استفاده از تمرینات شبیه سازی شده و از طریق مطالعات موردی، در دفتر کار انجام می­ شوند. مهم است که فرنچایزی­های جدید، در حین آموزش مقدماتی خود، هرچه بیشتر تجربه عملی کسب کنند.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

فعالیت یک فرنچایز Aspray، مستلزم نقش­ های مختلفی است که باید در زمان ­های مختلف انجام شوند. فرنچایزی­ها، پس از خوردن صبحانه، با مشتری دیدار می­ کنند و خسارت وارد بر اموال او را ارزیابی و میزان سنجی می ­کنند، تا بعد از ظهر با شرکت­ های بیمه مذاکره و صحبت کند، و در پایان، درباره بحث پیشرفت ­هایی که با مشتری حاصل شده است، با دفتر مرکزی صحبت می ­کنند.

در روزهای دیگر هم فرنچایزی­ها می ­توانند در خانه کار کنند، تماس برقرار کنند، برنامه ­ی کاری بچینند، کارهای اداری را انجام دهند، و با پیمانکاران یا بیمه گذاران صحبت کنند.

تصاویر

نرخ درآمد