توضیح

عنوان بیزینس: بهسازی خانه

درباره شرکت

Apollo Blinds در زمینه فروش و نصب پرده ­های کرکره ­ای، حفاظ و کرکره­ کار می­ کند. علاوه بر ارائه سبک ­های محبوب مانند پرده­ های کرکره ­ای، ونیزی و عمودی، این شرکت در ارائه راه سبک ­های خلاقانه ­تر برای پنجره ­های مختلف مانند پرده­ های Duette®  برای صرفه جویی در انرژی و پرده­ های بدون پیچ Intu®  تخصص دارد.

فرنچایزی­ها بر مبنای مشاوره­ کار می­ کنند و در قرارهایی که با مشتریان می ­دهند، به آنها درمورد موضوعات مختلفی اعم از طراحی منزل و کنترل نور گرفته تا حریم شخصی و امنیت، مشاوره می ­دهند و هدف آنها تبلیغ و فروش بهترین پرده ­ها به مشتریان است.

مروری بر فرنچایز

Apollo Blinds بخشی از گروه Hunter Douglas است (یک شرکت بین المللی که با گردش مالی سالانه 2 میلیارد پوند، بزرگترین شرکت پرده سازی در جهان است). Apollo Blinds از این حیث، در زمینه­ هایی مانند نوآوری، همکاری با سایر شرکت ­های گروه و مقیاس تولید – هم در انگلستان و هم محصولات خاص تولید شده در سایر نقاط جهان – بهره می­برد. فرنچایزی­های Apollo Blinds اغلب اولین کسانی هستند که محصولاتی مانند پرده ­های موتوردار و پرده ­های چاپ دیجیتالی را به بازار عرضه می ­کنند.

Apollo Blinds یک بیزینس فرنچایز معتبر و دارای یک مدل اثبات شده است که از سال 1972 فعالیت می ­کند.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 26-50 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی و شغلی
  • هزینه استارتاپ: 20،000 پوند (علاوه بر این، یک وسیله نقلیه کارآمد مناسب باید اجاره یا خریداری شود)
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 5000 پوند
  • محل فرنچایز: واحد خرده فروشی و داخل ون
  • بازار: B2B & B2C

آموزش

فرنچایزهای جدید، باید یک برنامه آموزش اولیه به مدت یک هفته­ بگذرانند، که این برنامه شامل آموزش محصول، تمرین نصب پرده و آموزش سیستم­ های مدیریت تجاری مانند سفارش محصول می­ باشد.

برنامه­ های آموزشی فردی نیز تهیه شده است تا فرنچایزی­ها آنها را پیگیری کنند، همچنین پشتیبانی­ های میدانی برای مشاوره و نصب پرده در خانه ارائه می ­گردد تا زمانی که فرنچایزی جدید، با اطمینان کامل کار خود را شروع کند.

فرنچایزهای جدید، تشویق می ­شوند که از فرنچایزهای قبلی پیروی کنند تا دانش مربوط به محصول و مهارت­ های عملی خود را تقویت نمایند.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

یک روز کاری “معمولی”، در درجه اول شامل حضور در جلسات مشاوره در منزل و مراجعه به خانه ­های مشتریان برای نصب پرده، کرکره یا سایبان­ هایی است که به آنها فروخته شده ­اند.

Apollo Blinds تأکید زیادی بر زمان­بندی مناسب و مدیریت بیزینس توسط فرنچایزها دارد – یعنی فرنچایزها باید چگونگی عملکرد فعالیت بازاریابی را درک کنند (برای ایجاد قرارهای جدید) و توجه دقیقی به صورت­ های مالی داشته باشند تا بتوانند شاخص­ های کلیدی مانند هزینه­ های فروش، ارزش متوسط سفارش و حاشیه سود را درک کنند.

تصاویر

نرخ درآمد