توضیح

عنوان بیزینس: بهداشت، زیبایی و تناسب اندام

درباره شرکت

Anytime Fitness در سال 2002 در ایالت مینه سوتا در آمریکا راه اندازی شد، و یکی از فرنچایزهای تناسب اندام در جهان است که سرعت رشد بالایی دارد و در حال حاضر در بیش از 30 کشور جهان، بیش از 4500 باشگاه دارد. ما بیش از 4 میلیون عضو داریم و هر 3 دقیقه، یک عضو جدید به یکی از باشگاه ­های Anytime  می ­پیوندد. با افتتاح 165 باشگاه در انگلیس، ما رشد پایداری در سال 2019 داشته­ ایم و هدف ما این است که تا پایان سال 2020، 250 باشگاه افتتاح کنیم.

مروری بر فرنچایز

Anytime Fitness یک مدل کسب و کار ممتاز در اختیار فرنچایزی­ها قرار می­ دهد، که فرصت موفقیت و پیشرفت برای آنها فراهم می­ شود. جذابیت­ هایی که این بیزینس برای بسیاری از فرنچایزی­ها دارد عبارتند از: مدل کسب و کار ساده، جذب نیروی انسانی کم و جریان درآمد ثابت و تعادل بین کار / زندگی.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 100-150 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی و شغلی
  • محل فرنچایز: واحد خرده فروشی
  • بازار: B2C

هزینه­ های راه اندازی

330 تا 550 هزار پوند

حداقل سرمایه گذاری شخصی

170،000 پوند

آموزش

با Anytime Fitness، آموزش متوقف نمی­ شود و به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه ادامه می­ یابد – در محل کار، از راه دور و از طریق یک دوره آموزشی سه روزه برای فرنچایزی­های ما که در این دوره، تمام جنبه­ های اداره باشگاه از جمله مراحل فروش، سیستم­ های پرداخت، مدیریت پایگاه داده مشتری، امنیت، حفظ مشتری و خدمات به مشتری پوشش داده می ­شود. این دوره آموزشی، شش بار در سال برگزار می­ شود و به فرنچایزی­ها این فرصت را می­ دهد که دانش خود را بروز کنند یا مدیر فروش و سایر کارمندان خود را هم به این دوره بفرستند.

زندگی روزمره یک فرنچایزی­

فرنچایزی­ های ما می­ توانند انتخاب کنند که روزانه چه مقدار از وقت خود را صرف اداره ­ی باشگاه خود کنند. بسیاری از فرنچایزی­های ما برای اداره باشگاه خود، یک مدیر باشگاه استخدام می ­کنند، اما این نقش شامل فروش، مدیریت کارکنان، اطمینان از امنیت و تمیز بودن باشگاه و سالم بودن تجهیزات، حفظ استانداردهای بالا در زمینه­ ی خدمات به مشتری، استقبال از اعضای جدید و راضی نگه داشتن همه اعضا.

تصاویر

نرخ درآمد