توضیح

عنوان بیزینس: خدمات تجاری

درباره شرکت

شرکت Agency Express از طریق شبکه ­ای با بیش از 115 اپراتور فرنچایز، به بیش از 51٪ از کل آژانس­ های املاک در انگلیس، خدمات ویژه ­ای در حوزه نگهداری از تابلو ارائه می­ دهد. هر اپراتور، هر هفته صدها تابلوی “برای فروش” و “برای اجاره” را برپا می­ کند، از آنها نگهداری می­ کند و سپس آنها را برمی­دارید.

فرنچایز Agency Express، فرنچایزی است که داخل ون و به دست مالک آن اداره می ­شود که از مزایای آن می­توان به هزینه راه اندازی کم و مخارج ناچیز در ادامه­ ی کار اشاره کرد، در عین رشد فرصت رشد بیزینس به یک فرنچایز مدیریتی چند ون وجود دارد.

مروری بر فرنچایز

Agency Express در سال 1998 به طور خاص به عنوان یک عملیات فرنچایز تشکیل شد تا به بنگاه ­ها و سازمان­های مستقل املاک و اجاره در سراسر کشور، بصورت روزانه خدمات ارائه دهد. دفتر مرکزی و تیم پشتیبانی در نوریچ مستقر هستند و منطقه Norwich / Norfolk طی 20 سال گذشته متعلق به شرکت بوده است، و منطقه آموزشی برای فرنچایزی­ های جدید محسوب می­ شوند.

Agency Express مناطق محدودی در گرینفیلد دارد، اگرچه در برخی از مناطق موجود، فرصت­ های برای فروش مجدد وجود دارد.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: بیش از 100 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی و شغلی
  • هزینه استارتاپ: 24،500 پوند
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 7،500 پوند
  • محل فرنچایز: ون
  • بازار: B2B

آموزش

در برنامه­ ی آموزشی هشت روزه ما، تمام جنبه­ های بیزینس، اعم از تابلوهای خدماتی تا بازاریابی و مدیریت بیزینس تدریس می­ شود. هر فرنچایزی، برای گذراندن دروس تئوری مورد نیاز برای راه اندازی یک فرنچایز موفق، به مدت دو روز در دفتر مرکزی شرکت می ­کند و پس از آن، سه روز در منطقه­ ی متعلق به شرکت، آموزش عملی می­ بیند و از این لحاظ، فرصتی برای کار تحت نظارت بدست می­ آورد. این دوره با سه روز آموزش بازاریابی و راه اندازی بیزینس در داخل منطقه­ ی فرنچایزی تکمیل می­ شود.

زندگی روزمره یک فرنچایزی

عمده ­ی وقت یک حق فرنچایزی، صرف ساخت و نگهداری تابلوهای درخواستی مشاورین املاک از طریق سیستم منحصر به فرد سفارش و مدیریت تابلو، SignMaster3، در روز می­ شود. سیستم SignMaster3، مدیریت و برنامه ریزی روزانه را به حداقل می ­رساند و برنامه­ هایی برای مسیر روزانه و لیست بارگیری و ابزارهای مدیریت کسب و کار تولید می­ کند. شرکت، کلیه صورت حساب­ ها و پرداخت­ ها را از طرف فرنچایزی انجام می­دهد و به فرنچایزی اجازه می ­دهد تا زمان بیشتری را صرف فعالیت و رشد بیزینس کند.

تصاویر

نرخ درآمد