توضیح

عنوان بیزینس: بهسازی خانه

درباره شرکت

شرکت Access4Lofts، تولید کننده و نصب کننده­ ی درب اتاق زیر شیروانی، نردبان اتاق زیر شیروانی، تخته کوبی، روشنایی و عایق است، بطوریکه مشتریان ما به راحتی می­ توانند به تمام فضای انبار زیر شیروانی خود دسترسی داشته باشند.

مروری بر فرنچایز

ایده­ ی بیزینس Access4Lofts هم مانند بهترین ایده­ ها، یک ایده ساده است. ما با ارائه راه حل ­های سریع، آسان و مقرون به صرفه، به مشتریان­مان کمک می­ کنیم که از فضای اضافی، نهایت بهره را ببرند. شرکت Access4Lofts، 8 سال سابقه کار دارد و قبلاً صرفاً به عنوان یک بیزینس محلی در Devon عملکرد موفقی داشته است. ما به این نتیجه رسیدیم که برای خدمات ما در سطح ملی، تقاضا وجود دارد.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 0-10 واحد
  • نوع فرنچایز: فرصتی برای هر دو
  • هزینه استارتاپ: 29،950 پوند
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 5000 پوند
  • محل فرنچایز: داخل ون
  • بازار: B2C

آموزش

برنامه آموزشی 5 روزه ما در مرکز آموزشی ما در West Midlands برگزار می­ شود. این مرکز دارای یک کلاس است که در آن فرنچایزی­های جدید، در مورد موضوعاتی چون بهداشت و ایمنی راهنمایی می­ شوند و نحوه استفاده از سیستم مدیریتی Access4Lofts را یاد می­ گیرند. همچنین این مرکز، دارای یک منطقه آموزشی به مساحت 2000 فوت مربع است که در آن نحوه نصب نردبان ­ها، دریچه ها و تخته کوبی به فرنچایزی­ها نشان داده می­ شود. در پایان هفته آموزشی، فرنچایزی ­ها آمادگی کامل خواهند داشت تا با استفاده از تمام چیزهایی که برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در زمینه انبار احتیاج دارند، کار را شروع کنند. هر یک از فرنچایزی­ها، یک مدیر پشتیبانی عملیات اختصاصی دریافت می ­کند که در صورت نیاز می­ توانند برای دریافت پشتیبانی و مشاوره، با او تماس بگیرد.

زندگی روزمره یک فرنچایزی­

شما به عنوان یک فرنچایزی در Access4Lofts، این آزادی را خواهید داشت که رئیس خودتان باشید و زمان خود را مدیریت کنید، و همه اینها تحت پشتیبانی یک تیم اختصاصی هستند که به شما کمک می­ کنند تا به موفقیت برسید، سیستم ­ها و فرآیندهای خارق العاده ­ای که کار شما را آسان می­ کنند و شبکه­ ای از فرنچایزی­ها  در که صورت نیاز، به هم کمک می­ کنند!

وظایف شما شامل از صحبت کردن با مشتریان از طریق تلفن و دیدار با آنها در خانه­ هایشان برای تعیین شرایط انبار، نصب کامل نردبان­ ها، دریچه­ ها، تخته کوبی و روشنایی – هیچ 2 روزی شبیه به هم نیست!

تصاویر

نرخ درآمد