توضیح

عنوان بیزینس: خرده فروشی

درباره شرکت

شرکت Ableworld، شبکه ­ای از فروشگاه ­های زنجیره­ای در سراسر کشور است، که برای بازار سالمندان و معلولین، محصولات و خدمات فراهم می ­کند. کارکنان ماهر در فروشگاه ­های بزرگ و چند منظوره ­ی ما، به مشتریان کمک می ­کنند تا کالاهایی مانند اسکوترهای جابجایی، صندلی­ های راحتی، تختخواب قابل تنظیم، صندلی چرخدار، بالابر پله و وسایل کمکی خانگی و شخصی که به منظور کمک به افراد برای داشتن زندگی راحت­تر و فعال­تر طراحی شده­ اند، خریداری کنند.

مروری بر فرنچایز

Ableworld یک سازمان در حال رشد است. این شرکت در سال 2001 تاسیس شد و اکنون فروشگاه ­هایی در انگلستان، اسکاتلند و ولز داریم. این شرکت، پس از تاسیس زنجیره­ای از فروشگاه های متعلق به شرکت، عملیات فرنچایزینگ را آغاز کرد. تقریباً نیمی از شبکه به شکل فرنچایز درآمده است و انتظار می­ رود طی چند سال آینده به دلیل عوامل جمعیتی و اقتصادی در بخش خرده فروشی، تعداد فرنچایزها افزایش یابد.

اطلاعات کلیدی

  • اندازه شبکه: 26-50 واحد
  • نوع فرنچایز: مدیریتی و شغلی
  • هزینه استارتاپ: 80،000 پوند
  • حداقل سرمایه گذاری شخصی: 30،000 پوند
  • محل فرنچایز: واحد خرده فروشی
  • بازار: B2C

آموزش

در برنامه آموزش جامع Ableworld که هشت هفته به طول می ­انجامد، کلیه قسمت ­های بیزینس پوشش داده می­ شود. این برنامه در اختیار یک یا دو نفر قرار می­ گیرد و فرنچایزی­ها در مورد محصولات، سیستم­ ها، مهندسی (برای قسمت بالابر پله) و همچنین جنبه­ های داخلی و خارجی راه اندازی بیزینس و فروشگاه، آموزش می­ بینند. هر جا ممکن باشد این آموزش توسط مدیران باتجربه Ableworld در دنیای واقعی و محیط کار واقعی برگزار می ­شود.

زندگی روزمره یک فرنچایزی­

فرنچایزی­ها یک فروشگاه وسایل متحرک را اداره می­ کنند که در ساعات عادی، به روی عموم مردم باز است. این شغل، اصولاً همان شغل یک فروشنده­ی متخصص است؛ یعنی کمک به مشتریان برای یافتن کالای متناسب با نیازهایشان. معمولاً در یک فروشگاه، سه نفر حضور دارند که یکی از آنها مهندس بالابر پله است که مظنه بالابرها را تعیین می­ کند، آنها را در جای مخصوص نصب می ­کند. این کار می­ توان بدست خود فرنچایزور یا یک کارمند انجام شود. در هر صورت آموزش کامل در این زمینه داده خواهد شد.

تصاویر

نرخ درآمد