مراحل گام به گام خرید بیزینس از ما

در اینجا مراحل گام به گام خرید بیزینس، از مشاوره اولیه تا مدیریت کسب و کار مورد نظر را شرح خواهیم داد

۱ فرم مشاوره را تکمیل کنید

 در ابتدا شما متقاضی محترم فرم مشاوره مربوط به بیزینس یا بیزینس های انتخابی خود را تکمیل نموده و برای ما ارسال می نمائید.

۲ منتظر تماس کارشناسان ما باشید

پس از ارسال فرم مشاوره، کارشناسان ما در دفتر لندن اطلاعات اولیه شما را مورد ارزیابی قرار داده و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. پیشنهاد می شود شماره تماسی را در فرم وارد نمائید که به پیام رسان واتساپ و یا نرم افزار اسکایپ متصل باشد.
پس از تماس کارشناسان مجموعه پارمنتس با شما، اطلاعات دقیق تری از وضعیت و شرایط فعلی شما اخذ گردیده و به سوالات و ابهامات احتمالی شما پاسخ داده خواهد شد.
در پایان این مکالمه با توجه به نیاز و درخواست شما، پارمنتس تاریخی را برای مشاوره ویدئویی آنلاین با مشاور حقوقی مربوطه ترتیب خواهد داد تا در آن تاریخ اطلاعات جامع تر و تکمیلی و نیازهای شما به بهترین شکل به شما منتقل گردد.

۳ مشاوره ویدئویی با توجه به شرایط شما

در تاریخ جلسه مشاوره نهایی که بصورت ویدئویی و از طریق نرم افزار اسکایپ برگزار می شود، کارشناس حقوقی ما به تمامی سوالات و ابهامات باقیمانده شما از جمله شرایط خرید بیزینس ها، شرایط بازدید میدانی از بیزینس انتخابی شما، موارد مدیریت بیزینس، شرایط اخذ اقامت دائم و پرداخت سود بیزینس خریداری شده به حساب شما و… پاسخ داده خواهد شد.
در ادامه مباحثی که در این جلسه انجام خواهد شد، پرونده مربوط به درخواست شما تشکیل شده و مقدمات سفر شما به دفتر ما در لندن و یا استانبول فراهم گشته و تاریخی برای حضور شما در دفتر مجموعه رزرو خواهد شد.

۴ دعوت شما به دفتر پارمنتس در لندن یا ترکیه

پس از اینکه شما در تاریخ هماهنگ شده به دفتر ما در ترکیه یا انگلستان مراجعه کردید، کارشناسان ما به گرمی از شما استقبال نموده و پرونده شما را با توجه به شرایط فعلی تان از تمام جهات مورد بررسی نهایی قرار داده و پس از هماهنگی با مدیریت بیزینس انتخابی شما، تاریخ بازدید حضوری از آن بیزینس را فراهم می نمایند.

۵ بازدید شما از بیزینس انتخابی

پس از انجام هماهنگی های لازم از طرف ما با مدیریت بیزینس مورد نظر و با توجه به مسافت و ساعات کاری بیزینس، شما به همراه کارشناسان ما ظرف ۱ تا ۳ روز کاری از بیزینس انتخابی بازدید بعمل آورده و از نزدیک با مراحل کسب و کار و جزئیات آن آشنا خواهید شد.

۶ انجام قرارداد فروش بیزینس به نام شما

در فرآیند بازدید، مدیران بیزینس جزئیات کار، نحوه فروش و بازاریابی، مراحل آموزش و پشتیبانی، مالیات، سود خالص و تمامی آنچه مورد نیاز شما برای شروع کار است را به شما ارائه نموده و در پایان مقدمات قرارداد اخذ نمایندگی فرنچایز به نام شما انجام خواهد شد.
در نهایت شما تجارتی را در بریتانیا آغاز می نمائید که دارای اعتبار و شناخته شده بوده و مردم با مشخصات و خدمات آن برند قبلا آشنا گشته اند. در نتیجه شما نیاز به تبلیغات برای یک بیزینس جدید نخواهید داشت.